זמר יווני לבר מצווה | זמר לבת מצווה

 

המופע המרכזי

כשבוחרים להקה או זמר לבר מצווה חשוב לוודא שהרמה המוסיקלית והמקצועית תהיה גבוהה ושהמופע יהפנט את הקהל. איך עושים את זה? 

 

קל להתרגש מההופעה והמראה החיצוני כשבוחרים בלהקה או זמר לבר מצווה. עם זאת, חשוב לוודא שגם הרמה המוסיקלית והמקצועית של האמנים תהיה גבוהה, ושהמופע יהפנט את הקהל. כל זמר או להקה לאירועים שעובדים יופיעו פחות במופעים המיועדים לקהל הרחב.

 

בהמשך לכך ניתן יהיה לאתר אותם באמצעים הקשורים בענף האירועים בלבד. ישנם סוכנויות אמנים ואמרגנים שמנהלים גם אמנים ולהקות שמופיעים באירועים. אך סביר להניח שאיתור זמר או להקה דרך סוכנים כאלה יעלה את המחיר בחמישה עשר עד עשרים אחוז. לכן תמיד עדיף לשכור את שירותי בעל המקצוע באופן ישיר.

 

בשלב ראשון מומלץ להחליט אם מעוניינים בזמר לבר מצווה או בלהקה. אחרי שמחליטים כדאי לאתר מספר אמנים באינטרנט, לבדוק פרטים באתר של כל אחד מהם ובשלב הבא לצמצם את הרשימה לשלושה עד ארבעה אמנים. בשלב זה כדאי ליצור קשר בטלפון עם כל אחד מהאמנים שברשימה הסופית ולקבוע פגישה. במהלך הפגישה רצוי לשאול את כל השאלות, להציג את כל הציפיות והדרישות ולבדוק האם הזמר או הלהקה מתאימים לסגנון שמייעדים לחגיגת בר המצווה המדוברת.אחת ההמלצות הרווחות היא לבקש לצפות בסרטוני וידאו של הזמר או הלהקה כשהם מופיעים באירוע. כדאי לוודא שהזמר והלהקה אכן שרים באירוע ולא מניעים את השפתיים לצלילי פלייבק שמתנגן ברקע.

בנוסף, כדאי לחפש סרטונים שצולמו על ידי מי מהאורחים באירוע, במכשירי סמארטפון, כדי להימנע מסרטונים שנערכו באופנים שונים.  

ללהקה יוונית לחצו כאן >>>

לקטעי וידאו לחצו כאן >>>

052-2501368

YASSOU​