להקה יוונית - YASSOU

 

המופע המרכזי

להקה יוונית תספק לכל אירוע פסקול מקפיץ ואנרגטי שיעלה את מפלס השמחה באופן חד משמעי

 

אין כמו מוסיקה יוונית כדי להפוך כל אירוע למסיבה אמיתית. ישנם לא מעט קווי דמיון בין המוסיקה היוונית לבין המוסיקה המזרחית הרווחת כיום בארץ. בלהקה יוונית אפשר למצוא נגני בוזוקי, נגני גיטרות, נגני פסנתר או קלידים, זמרות וזמרים, נגני נבל, נגני כלי מיתר ונגני כלי נשיפה. מספר הנגנים והזמרים משתנה בכל להקה. כמעט כל להקה יוונית לאירועים מציעה רפרטואר שמשלב בין להיטים מהמוסיקה המזרחית המוכרת בארץ לבין מוסיקה יוונית אותנטית. השילוב האמור יספק לאירוע פסקול מקפיץ ואנרגטי.

להקה יוונית תעלה את מפלס השמחה באופן חד משמעי. בו זמנית היא תספק גם מוסיקה נעימה ורכה יותר לחלקים הרגועים יותר של האירוע, כגון קבלת הפנים או שלב הארוחה. כמובן שניתן לבקש מהלהקה לנגן קטעי מוסיקה מסוימים, כגון סולו בוזוקי של נגן אחד או יותר. רוב הלהקות היווניות כיום מציעות גם אפשרות לשלב מופעים שלמים עם רקדניות ורקדנים, שגם ירקדו יחד עם האורחים.

הבחירה ברמת הנוכחות של הלהקה באירוע נתונה בידי בעלי האירוע. אפשר לבקש מהלהקה לשמור על פרופיל נמוך ולהנעים את האווירה במהלך קבלת הפנים או כשהאורחים אוכלים; אפשר ליצור שילוב בין נגני הלהקה לבין הדי.ג'י, על מנת שייצרו מוסיקה יוצאת דופן וחד פעמית שלא ניגנו באירוע אחר; אפשר גם לשלב את הלהקה באופן שייצור באירוע קרנבל שלם, מלא צלילים וצבע. יאסו!!!

זמר לחתונה לחצו כאן >>>

לקטעי וידאו לחצו כאן >>>

052-2501368

YASSOU​